Menu
+420 777 111 818
Predlžujeme BLACK FRIDAY! Zľava - 20 % na celý nákup s kódom: "FRIDAY231" - platí iba do nedele a pri nákupe nad 20 €!
Pri väčšom odbere pre hotely, reštaurácie a rozpočtové organizácie ponúkame zaujímavé zľavy, viac informácií TU.
Dante.sk - Veľkoobchod so záclonami, obliečkami, obrusmi, textilom - Dante.sk

Veľkoobchod so záclonami, obliečkami, obrusmi, textilom - Dante.sk

Staňte sa našim veľkoobchodným partnerom a ozdobte svoj hotel, reštauráciu, školu alebo domov dôchodcov bytovým textilom z našej dielne.

 

Výhodnejšie ceny pre hotely, reštaurácie a ďalšie

Pre hotely, reštaurácie a iné pohostinské zariadenia ponúkame špeciálny cenník, vďaka ktorému môžete získať kvalitné záclony, závesy či obrusy za výhodné ceny. Stačí sa len registrovať do nášho veľkoobchodného partnerského programu a my vám otvoríme dvere do sveta výhod.

 

10% zľava pre rozpočtové organizácie

Ak vyberáte bytový textil pre svoju školu, škôlku či domov dôchodcov, pripravili sme pre vás výhodnú ponuku - nákup so zľavou 10 %. Opäť sa stačí registrovať do nášho systému a my vám sprístupníme zvýhodnený cenník. Ako rozpočtová organizácia navyše môžete nakupovaťna faktúru so splatnosťou 14 dní.  

 

Ako získať výhodnejšie ceny?

  1. Pošlite e-mail na vipobchod‹zavinac›dante.cz

Napíšte nám prosím svoje identifikačné údaje (IČ, DIČ, fakturačné údaje) a kontaktné údaje na zodpovedného človeka, s ktorým budeme komunikovať. Zároveň uveďte, či máte záujem o zvýhodnené ceny pre hotely a reštaurácie, či zľavu pre rozpočtové organizácie.

  1. Akonáhle vašu žiadosť schválime, budeme vás informovať o udelení prístupu do veľkoobchodnej/rozpočtovej sekcie. Potom už môžete začať  nakupovať.

 

Sme tu pre vás

Na svojej strane máme množstvo odborníkov, ktorí vám poradia s výberom toho správneho textilu. Vaša reštaurácia či hotel bude perfektne zladený vo všetkých smeroch a behom chvíle vytvoríte dokonalú oázu pre vašich zákazníkov. Nebojte sa nám teda napísať či zavolať, radi vám pomôžeme.

Telefón: +420 778 778 000

E-mail: vipobchod‹zavinac›dante.cz