Menu
+420 777 111 818
⭐ Pozor! Predlžujeme akciu! ZĽAVA -15 % na všetko s kódom "BEST151" iba do 29. 5. 2024! ⭐
Pri väčšom odbere pre hotely, reštaurácie a rozpočtové organizácie ponúkame zaujímavé zľavy, viac informácií TU.
Dante.sk - Šitie záclon a závesov na mieru

Šitie záclon a závesov na mieru

 

Niektoré záclony aj závesy v našom e-shope predávame ako kusové. Sú to už hotové záclony a závesy s pevne danými rozmermi. Majú upravené okraje a väčšina tovaru má na hornom okraji našitú riasiacu stužku.

Veľkú časť nášho sortimentu tvorí metráž, ktorá má daný len jeden pevný rozmer (výšku alebo šírku). Vďaka tomu môžeme uspokojiť takmer všetky vaše požiadavky.

Pri objednávaní dvoch závesov na jedno okno, musíme v niektorých prípadoch odstrihnúť viac, než je objednané množstvo, aby vzor nadväzoval pri zatiahnutí závesov k sebe. Naúčtujeme vám skutočne strihané množstvo a navyše strihaný materiál pošleme v objednávke.

Sme radi, že vám môžeme už pri objednávaní tovaru ponúknuť nadštandardné služby konečnej úpravy záclon a závesov. Na základe vašej požiadavky vám:

 

Vždy sa vám snažíme vyjsť v ústrety a vaše priania splniť k vašej plnej spokojnosti. Preto prosím pri náročnejších úpravách ako je napr. krúžkovanie alebo pri neštandardných šijacích úpravách napr. Uľahčíte nám výrobu a predídete prípadným nedorozumeniam. Cena za neštandardné úpravy bude doúčtovaná podľa rozsahu služieb.

Ak si nie ste istí, akým spôsobom objednávku zadať, obráťte na našich odborníkov na telefónnom čísle +420 777 111 818