Menu
+420 777 111 818
⭐ ZĽAVA -15 % na VŠETKO v rámci KONCA ŠKOLSKÉHO ROKA s kódom: "SKOLA15" ⭐ Predlžujeme do 24. 6. 2024!
Pri väčšom odbere pre hotely, reštaurácie a rozpočtové organizácie ponúkame zaujímavé zľavy, viac informácií TU.
Dante.sk - Ako na meranie záclon - Dante.sk

Ako na meranie záclon - Dante.sk

Chcete si zaobstarať záclonu a neviete, aký rozmer je ten pravý? Pripravili sme pre vás video, v ktorom nájdete jednoduchý návod, ako si okno zmerať a na čo si dať pri online objednávke záclon pozor.

Nakúpiť záclony na e-shope Dante.sk je veľmi jednoduché. V pokoji bez behania po obchodoch si z pohodlia domova vyberiete z veľkej ponuky bytového textilu. Svoj plánovýni nákup môžete prediskutovať s rodinou alebo kamarátkami bez zbytočného stresu a zhonu, a potom si už len necháte doručiť svoj nákup priamo k vám domov či do najbližšieho výdajného miesta.

Aby sme vám výber a objednanie maximálne uľahčili, pripravili sme pre vás video s návodom, ako zmerať okno, a radami, na čo si dať pri voľbe rozmeru záclon pozor.

Veríme, že vo videu nájdete všetko podstatné a online nakupovanie na Dante.cz sa pre vás stane radosťou. V prípade, že budete potrebovať akúkoľvek pomoc pri vašej objednávke, neváhajte sa obrátiť na naše operátorky, ktoré vám rady poradia a pomôžu s objednávkou – telefón a e-mail pre vaše otázky nájdete v sekcii kontakty.